Privátní wellness Ebersbach

 

“Uklidníte se u hoříciho krbu v relaxační zóně již od letošního podzimu”

Naše wellness je v hotelu Ebersbach jen pro Vás. Hosté, kteří zvolili pokoje typu Signature suite mají k dispozici tento klidný prostor. Časové plánování rezervací je zajištěno na recepci hotelu.
Wellness je situováno v mezipatře nad recepcí hotelu. Nabízí místnost s vířivou vanou pro dvě osoby kde si můžete nastavit na svém „chytrém „ telefonu přes bluetooth vlastní  přehrávku a můžete se při vodní masáži oddávat poslechu jen Vašich oblíbených hudebních záznamů, které máte uloženy v mobilním telefonu. Můžete si navolit barevné variace a několik masážních programů. Župany a hotelovou obuv mají hosté z pokojů Signature suite připraveny přímo na svém pokoji.
Ve druhé oddělené místnosti je finská sauna s programem bio s kapacitou maximálně 4 osoby. K dispozici je sprchový kout přímo vedle sauny. Pro milovníky sportu lze sledovat přímo ze sauny sportovní přenos na LG obrazovce. Máte-li chuť poslouchat příjemnou hudbu, rádi Vám zajistíme hudební záznam v prostoru klidové zóny  u sauny. K dispozici je naše nabídka nápojů.
Hosté, kteří jsou ubytováni na ostatních typech pokojů mohou rezervovat privátní wellness za příplatek. Rezervace na recepci je nezbytná s ohledem na omezené možnosti kapacity wellness.    

SAUNA:
Cena : 250,00-Kč / osoba / 60 min
Nápoje jsou k dispozici dle nápojového lístku.

WHIRPOOL:
Cena : 1.500,00,-Kč / 90 min / 2 osoby
Nápoje jsou k dispozici dle nápojového lístku.

Login Form
Register Form